Kurumsal

Türkiye'nin ilk ve Tek Yerli Pigment Üreticisi

G.K.P İnorganik Pigment, 90'lı yılların sonlarında ülkemizde hızla gelişen seramik sektöründe büyük bir boşluk oluşturan ve tamamen yurt dışına bağımlılık gerektiren SERAMİK PİGMENTİ üretimine Bursa'da başlamıştır. Yüzde yüz yerli sermayeyle kurulmuş olan firmamız Türkiyenin İlk ve Tek Seramik Pigmenti Üreticisidir.

Firmamız, Seramik Pigmentleri başta olmak üzere, Granit Boyaları, Seramik Dekor Boyaları ve Cam Dekor Boyaları üretiminde de iddialı olup sektörde kendine önemli bir yer edinmiş, yüksek kalitesiyle, yurt içi ve yurt dışı birçok firmanın önemli bir tedarikçisi olmuştur.En iyi kaliteyi uygun fiyatla buluşturmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti şirketimizin asla vazgeçemeyeceği temel ilkelerdir. Bu ilkeler doğrultusunda firmamız sürekli AR-Ge çalışmaları yürütmekte ve geliştirdiği yeni ürünleri sektörün hizmetine sunmaktadır. 

2012 yılında Göktaş Group bünyesine katılan G.K.P İnorganik Pigment, hedeflerini büyüterek Dünya Markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Yakın gelecekte taşınacağımız, yeni, modern tesisimizde, sektörümüze, ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Oluşturacağımız dizayn merkezimizde sektörün tüm ihtiyaçlarına katkı sağlayıp ülkemizin yüz akı olmayı sürdüreceğiz.

Haberler

GKP Boya , Kütahya Gündem'de
GKP Boya , Uşak Olay'da
GKP Boya , Haber 11 'de
Seramik Sektöründe Enerji
İstatistiki Veriler
ft_logo